Erdész állások - Kozák-Trans

Cég

Kozák-Trans Kft.

Leírás

Cégünk, a Kozák-Trans Kft. magán-erdőgazdálkodó, fakitermelő, fuvarozó és fafeldolgozó cég erdész munkatársakat keres 2 fő személyében Bács-Kiskun,Csongrád megyei régióban. Első sorban Kiskunhalas és környéki lakhelyel rendelkezők jelentkezèsèt várjuk.

Feladatok: szakmai tevékenységek elvégzése, készletek kezelése, fakitermelések és szállítások felügyelése, erdei utak és rakodók ellenőrzése, erdők feltérképezése és ellenőrzése, fakitermeléseknél utak és rakodók megtervezése, erdei választék és apríték-alapanyag felmérése, hónap végi leltárok készítése, kapcsolattartás a meglévő partnerekel és új partnerekkel való kapcsolatteremtés.

Önéletrajzokat a kozakhalas@gmail.com email cimre várjuk. Személyes interjúra jelentkezni: 06-30/883-48-33, 06-20/336-43-50.

Elvárások:
szakirányú végzettség, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés.

Szakmai tapasztalat előny. Céges terepjáró és telefon biztosított.