Soproni dékánhelyettesek jártak az ásotthalmi Bedő Albert erdészeti iskolában

A Soproni Egyetem Erdőmérnöki Karának dékánhelyettesei jártak Ásotthalmon az Alföldi ASzC Bedő Albert Erdészeti Technikumában - olvasható az iskola hivatalos közösségi oldalán, ahol beszámoltak a különleges látogatásról. A téli szünet előtti időszakban dr. habil. Kovács Gábor oktatási dékánhelyettes, illetve dr. habil Czimber Kornél külügyi és kutatási dékánhelyettes látogatott el a Dél-Alföldre.
Soproni dékánhelyettesek jártak az ásotthalmi Bedő Albert erdészeti iskolában
"Dr. Czimber Kornél térinformatikai előadást, Dr. Kovács Gábor pedig termőhelyismereti előadást tartott tanulóinknak. Az előadások sok izgalmas kérdést vetettek fel diákjainkban. Ezt követően a dékánhelyettes urak bemutatták a Soproni Egyetem Erdőmérnöki Karán a továbbtanulási lehetőségeket. A technikusi végzettséget megszerző tanulók közül minden évben többen jelentkeznek Sopronba, és kezdik meg tanulmányaikat erdőmérnök hallgatóként" - közölte az erdészeti technikum. asotthalom_soproni_egyetem_1 (Erdő-Mező Online)