Álláshirdetés - Erdőmérnököt keres az Őrségi Nemzeti Park

Az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság a saját vagyonkezelésében lévő erdőkben folyó tevékenységek irányítására, osztályvezetői munkakörbe erdőmérnök végzettségű munkatársat keres.
Feladatai: - a Nemzeti Park Igazgatóság kerületvezető erdészeinek irányítása, a saját vagyonkezelésű erdőterületekben folyó munkák előkészítése, végrehajtatása és a szükséges elszámolások elkészítése. - részvétel az Igazgatóság erdőkkel, erdőgazdálkodással kapcsolatos pályázatainak előkészítésében és lebonyolításában. - részvétel a Nemzeti Park erdőstratégiájának kidolgozásában, végrehajtásában. - együtt működés az Igazgatóság részleges vagyonkezelésében lévő osztatlan közös erdőterületek képviselőivel és szakirányító erdészeivel. - az Igazgatóság bemutató– és irodaépületeiben adódó karbantartási, fenntartási munkák irányítása. - a pályázat kapcsán előnyt élveznek a szakirányú – természetvédelmi – végzettséggel is rendelkezők, illetve angolul vagy németül beszélők, és ugyancsak előnyt jelent az erdészeti szakmai munkában szerzett tapasztalat. - bérezés a kormánytisztviselői jogszabályoknak megfelelően. A pályázatokat 2017. március 15-ig kérjük leadni. A pályázatokat postán vagy elektronikus úton (orseginp@onp.kvvm.hu; orseginpi@gmail.com) lehet benyújtani. További információ kapható a 30/269-8998-s telefonszámon. (Őrségi Nemzeti Park) erdomezolike