Szurkolj élőben Bakó Norbert sportfavágónak! - Élő videós közvetítés a tiroli ifjúsági STIHL Timbersport VB-ről

Ahogy arról az Erdő-Mező Online és Magazin már beszámolt, május 25-én az osztrák Alpokban, Tirolban csapnak össze a világ legjobb ifjúsági sportfavágói. Magyarországot nagy tehetségünk, Bakó Norbert képviseli, rajta kívül további hét nemzet képviselteti magát a Rookie VB-n: Ausztrália, az Egyesület Államok, Spanyolország, Csehország, Franciaország, Kanada és a házigazda Ausztria. A 18:30-kor kezdődő versenyt most az Erdő-Mező honlapján is követheti. Hajrá Norbi!
Bakó Norbert tegnap esti nyilatkozata az Erdő-Mezőnek >>> Erdő-Mező élő szöveges közvetítés: 20:15 - Az utolsó versenyszámban, az Underhand Chop-ban szintén utolsóként lépett pályára Bakó Norbert az ausztrál Andrew Kelly mellett, aki 16,33-as eredményt ért el. A magyar versenyző 22,95-ös ideje csak az ötödik legjobb lett, ezzel pedig összesítésben is az ötödik helyen végzett. Bakó Norbertre azonban így is büszke lehet az egész ország, hiszen fájó derékkal az ötödik legjobb ifjúsági sportfavágó a világon! Gratulálunk Norbi! bako_ered bako_vegeredmeny 19:55 - A Single Buck versenyszámban, a harmadik párosban a francia Jonathan Meary mellett fűrészelt a magyar versenyző, akit testvére, Bakó András segített, méghozzá igen eredményesen, hiszen Norbert 14,47-es eredménnyel a negyedik lett a harmadik versenyszámban. Meary 18,82-vel vágta le a korongot. Az első párosban egyébként a cseh Zdenek Maras hibázott, amivel sok időt is veszített. Az utolsó páros, az osztrák Michael Neuschitzer (11,80) és a kanadai Ben Cumberland egészen elképesztő, 12 másodperc alatti idővel teljesítette a versenyszámot. Bakó Norbert jelenleg továbbra is a negyedik helyen áll összesítésben az amerikai Ben Kniceley mögött 1 ponttal lemaradva. bako_3verseny_utan bako_er bako_bako_2 19:30 - A Standing Block Chop versenyszámban Bakó Norbert az utolsó párosban léphetett pályára Andrew Kelly ausztrál versenyzővel, aki zseniális, 13,14-es idővel csapta szét fejszéjével a rönköt. A magyar fiatal 17,77-es idejével a harmadik legjobb lett a versenyszámban. A kanadai Ben Cumberland szintén szenzációs 14,43-as idővel teljesítette a feladatot, ezzel Bakó Norbert elő került. A magyar tehetség ezzel a kivágó versenyzéssel két szám után a negyedik helyen áll. bako_standing bako_2verseny_utan 19:05 - Elsőként a Stock Saw versenyszámban mutathatták meg a fiatalok, hogy mit tudnak. Bakó Norbert a második párosba került, a cseh Zdenek Maras mellett vágta a két korongot. Ellenfele végül 14:97-es idővel előtte végzett, a magyar versenyző 16:03-as ideje a hatodik helyre volt elég az első versenyszámban. bako_stock_saw  (Erdő-Mező Online - www.erdo-mezo.hu) erdomezolike