Álláshirdetés – Gépkezelőt keres a Zalaerdő Zrt.

A ZALAERDŐ Zrt. Bánokszentgyörgyi Erdészetébe munkatársat keres mezőgazdasági, erdészeti gépkezelői munkakörbe.

Feladatok:

A Bánokszentgyörgyi Erdészet gépkezelői feladatainak ellátása.

Elvárásaink:

  • Érvényes traktorvezetői, mezőgazdasági és erdészeti gépkezelői jogosítvány.
  • Emelő- és rakodógép-csoportra érvényes vizsga.

Előny:

  • Rézsűkaszával szerzett munkatapasztalat,
  • C kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Térségben versenyképes jövedelem,
  • Jelentős értékű cafeteriajuttatás.

Munkavégzés helye:

  • Bánokszentgyörgyi Erdészet területe.

  • E-mailben küldött szakmai önéletrajz megküldése a palinkas@zalaerdo.hu címre „gépkezelő” tárgy megjelöléssel vagy levélként a Bánokszentgyörgyi Erdészet postacímére (8891 Bánokszentgyörgy, Kossuth u. 11.).
  • Jelentkezésében kérjük a pályázó által elvárt bruttó bér megjelölését is!

Pályázatok beérkezési határideje

  • 2023. május 25.