Munkagép-szerelő állás - 6x6 Trans Kft.

Cég

6x6 Trans Kft.

Leírás

A 6x6 Trans Kft. csapata bővítéséhez becsehelyi telephelyű munkagép karbantartóműhelyébe azonnali kezdéssel munkagép (erdészeti, mezőgazdasági, föld stb.) és teherautó szerelőt vesz fel.

Cégünk megalapítása óta, az elmúlt több mint 20 év során, Zala megye és a Dunántúl magán erdőgazdálkodásának egyik meghatározó szereplőjévé vált. Tevékenységünk felöleli az erdőgazdálkodáshoz kapcsolódó szakirányítási, erdőművelési, fakitermelési, faanyag szállítmányozási és erdei apríték termelést és kereskedelmet. Központunk Becsehelyen található, ahol az erdészeti iroda mellett saját nehézgép műhelyünk is kialakításra került.
Idei évben kezdődnek meg az új 1000 négyzetméteres műhelycsarnokunk építési munkái, így jövő évtől egy még modernebb és hatékonyabb környezetben, kibővített szolgáltatási palettával folytatjuk a munkavégzést. Ehhez már most várjuk a tapasztalattal rendelkező kollégák jelentkezését.

Feladatok:
- erdészeti-, mezőgazdasági-, földmunkagépek és teherautók karbantartása, javítása és egyéb szervizmunkák ellátása
- telephelyi és kiszállásos szervizfeladatok ellátása

Feltételek:
- szakirányú végzettség (gépészmérnök, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő stb.)
- erdészeti, mezőgazdasági munkagép és teherautó javításban szerzett tapasztalat
- határozott, önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány
- alapszintű számítógépes ismeretek

Előnyök:
- hidraulikaszerelésben való jártasság
- autóvillamossági tapasztalat
- C+E kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:
- hosszú távú, biztos munkahely
- bejelentett munka, fizetett szabadság és ünnepnapok
- versenyképes bérezés
- fizetett túlóra lehetőség
- munkába járás támogatása
- céges mobiltelefon
- munkaruházat
- változatos munkavégzés és fejlődési lehetőség

Érdeklődni és jelentkezni Horváth Tamás szerviz ágazatvezetőnél a +36309493981-es telefonszámon vagy a karrier@6x6trans.hu e-mail címen lehet.