Erdész munkatársakat keres a Kozák-Trans

Cég

Kozák-Trans Kft.

Leírás

Cégünk, a Kozák-Trans Kft. magánerdőgazdálkodó, fakitermelő, fuvarozó és fafeldolgozó cég erdész munkatársakat keres kapacitásbővítés miatt, két fő személyében Bács-Kiskun, Csongrád vármegyei régióban. Első sorban Kiskunhalas és környéki lakhelyel rendelkezők jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • szakmai tevékenységek elvégzése,
  • készletek kezelése,
  • fakitermelések és szállítások felügyelése,
  • erdei utak és rakodók ellenőrzése,
  • erdők feltérképezése és ellenőrzése,
  • fakitermeléseknél utak és rakodók megtervezése,
  • erdei választék és aprítékalapanyag felmérése,
  • hónap végi leltárok készítése, kapcsolattartás a meglévő partnerekkel.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • jó komunikációs és problémamegoldó képesség,
  • precíz munkavégzés,
  • szakmai tapasztalat előny.

Céges terepjáró és telefon biztosított.

Önéletrajzokat a kozakggg@gmail.com e-mail címre várjuk.