Erdész állás - 6x6 Trans Kft.

Cég

6x6 Trans Kft.

Leírás

A 6x6 Trans Kft. csapata bővítése miatt erdőgazdálkodási feladatokhoz erdésztechnikust keres. Munkavégzés helye nagyrészt Zala megye területe.

Cégünk megalapítása óta, az elmúlt több mint 20 év során, Zala megye és a Dunántúl magán erdőgazdálkodásának egyik meghatározó szereplőjévé vált. Tevékenységünk felöleli az erdőgazdálkodáshoz kapcsolódó szakirányítási, erdőművelési, fakitermelési, faanyag szállítmányozási és erdei apríték termelést és kereskedelmet. Központunk Becsehelyen található, ahol az erdészeti iroda mellett saját nehézgép műhelyünk is kialakításra került.

Feladatok:
- Cégünk által végzett erdőgazdálkodási tevékenységek során felmerülő szakmai feladatok elvégzése (vágásvezetés, faanyagfeladás, állományjelölés, fatömegbecslés, választékolás, átvételezés stb.)

Elvárások:
- Erdésztechnikusi végzettség
- Önálló, precíz munkavégzés
- Vállalkozói jogviszony
- B kategóriás jogosítvány
- Saját gépjármű

Előny:
- Szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:
- Biztos munkahely
- Versenyképes bérezés
- Előrelépési lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érdeklődni és jelentkezni Ritka Szabolcs fahasználati ágazatvezetőnél a karrier@6x6trans.hu e-mail címen vagy a +36304742133-as telefonszámon lehet.

Web: https://6x6trans.hu
Facebook: https://fb.com/6x6Trans
Instagram: https://instagram.com/6x6transkft