Álláshirdetés - Erdész munkatársakat keres a Kozák-Trans Kft.

Cégünk, a Kozák-Trans Kft. magánerdő-gazdálkodó, fakitermelő, faaprító, fakereskedő, fuvarozó és fafeldolgozó cég ERDÉSZ munkatársakat keres két fő személyében Bács-Kiskun, Csongrád megyei régióban (Kiskunhalas környéki lakhely előny).
Feladatok:
  • szakmai tevékenységek elvégzése, készletek kezelése, fakitermelések és szállítások felügyelése,
  • erdei utak és rakodók ellenőrzése, erdők feltérképezése és ellenőrzése,
  • fakitermeléseknél utak és rakodók megtervezése,
  • erdei választék és aprítékalapanyag felmérése,
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és új partnerekkel való kapcsolatteremtés.
Elvárások:
  • szakirányú végzettség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • precíz munkavégzés,
  • szakmai tapasztalat előny.
Céges terepjáró és telefon biztosított. Önéletrajzokat a kozakhalas@gmail.com e-mail címre várjuk. Személyes interjúra jelentkezni: 06-30/883-48-33, 06-20/336-43-50.