Álláshirdetés – Erdész munkatársak jelentkezését várja a Kozák-Trans Kft.

Cégünk, a Kozák-Trans Kft. magánerdőgazdálkodó, fakitermelő, faaprító, fakereskedő, fuvarozó és fafeldolgozó cég egy erdész munkatársakat keres Somogy, Zala megyei régióban (Nagykanizsa, Nagyatád környéki lakhely előny), míg Bács-Kiskun, Csongrád megyei régióban (Kiskunhalas környéki lakhely előny) két erdész munkatárs jelentkezését várják.
Feladatok:
  • szakmai tevékenységek elvégzése,
  • készletek kezelése,
  • fakitermelések és szállítások felügyelése,
  • erdei utak és rakodók ellenőrzése,
  • erdők feltérképezése és ellenőrzése,
  • fakitermeléseknél utak és rakodók megtervezése,
  • erdei választék és aprítékalapanyag felmérése, kapcsolattartás a meglévő partnerekel és új partnerekel való kapcsolatteremtés,
  • Cég tulajdonában lévő aprítógépek, Harvesterek és Forwarderek munkájának felügyelése és segítése szakmailag.
Elvárások:
  • szakirányú végzettség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • modern gondolkodású, józanéletű, terhelhető,
  • precíz munkavégzés,
  • szakami tapasztalat előny.
Céges terepjáró és telefon biztosított! Nagy múlttal rendelkező, stabil hátterű cég, folyamatos hosszú távú munkalehetőség! Önéletrajzokat a kozakggg@gmail.com email-címre várjuk. Személyes interjúra jelentkezni: 06-30/883-48-33, 06-20/336-43-50. kozak_trans_01 (Kozák-Trans Kft.)