Soproni dékánhelyettesek jártak az ásotthalmi Bedő Albert erdészeti iskolában

asotthalom_soproni_egyetem_2A Soproni Egyetem Erdőmérnöki Karának dékánhelyettesei jártak Ásotthalmon az Alföldi ASzC Bedő Albert Erdészeti Technikumában – olvasható az iskola hivatalos közösségi oldalán, ahol beszámoltak a különleges látogatásról. A téli szünet előtti időszakban dr. habil. Kovács Gábor oktatási dékánhelyettes, illetve dr. habil Czimber Kornél külügyi és kutatási dékánhelyettes látogatott el a Dél-Alföldre.

“Dr. Czimber Kornél térinformatikai előadást, Dr. Kovács Gábor pedig termőhelyismereti előadást tartott tanulóinknak. Az előadások sok izgalmas kérdést vetettek fel diákjainkban. Ezt követően a dékánhelyettes urak bemutatták a Soproni Egyetem Erdőmérnöki Karán a továbbtanulási lehetőségeket. A technikusi végzettséget megszerző tanulók közül minden évben többen jelentkeznek Sopronba, és kezdik meg tanulmányaikat erdőmérnök hallgatóként” – közölte az erdészeti technikum.

asotthalom_soproni_egyetem_1

(Erdő-Mező Online)

Hozzászólások

hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?