A Dalerd Zrt. csapata győzött az év első fakitermelő versenyén - Kisfilm a gyulai STIHL favágó versenyről (+VIDEÓ!)

Izgalmas csatával, nehéz faanyaggal kezdődött meg a 2017-es STIHL Országos Fakitermelő Bajnokság. Az első regionális fordulóban ismét a Dalerd Zrt. - Nagy István csapata állhatott fel a képzeletbeli dobogó legfelső fokára. Az Erdő-Mezőnek a gárda egyik alapembere, a válogatott sportfavágó, Strúbel József Dedi is nyilatkozott a megmérettetésről, de az idei fakitermelési szezonról is. A második helyen a Gemenc Zrt. végzett, míg a harmadik helyen a Sarkadi Favágók zártak. Erdő-Mező videós tudósítás a gyulai STIHL fakitermelő versenyről.
Szerkesztő-riporter: Gribek Dániel Vágó: Kovács Zoltán Folytatás Császáron május 13-án, szombaton, majd Keszegen május 27-én, szintén szombaton. Tamásiban június 9-én, Bükkzsércen pedig augusztus 26-án lesz regionális forduló. Emellett Szegeden idén is megrendezik a STIHL Bajnokok Bajnoka fakitermelő versenyt, ahol a tavalyi döntő legjobb 8 csapata küzdhet meg egymással egyeneskiesés versenyben. A STIHL Országos Fakitermelő Bajnokság dél-alföldi fordulójának eredményei >>> TELJES KÉPGALÉRIA A STIHL GYULAI VERSENYÉRŐL >>> stihl_gyula_2017_41 (Erdő-Mező Online - www.erdo-mezo.hu) erdomezolike