Negyedszer is Juhász István a magyar bajnok! - Összecsaptak hazánk legjobb STIHL Timbersports versenyzői (+KÉPEK)

Zivataros, ám így is izgalmas volt a STIHL Timbersports Nemzeti Bajnokság május 4-én, Biatorbágyon, amelyet az idei évben a STIHL családi napjával kötöttek össze. A rendezvényen bemutatkozott a klasszikus fakitermelő versenyszéria magyar válogatott csapata, volt ugrálóvár, gyermekelőadás és sok más program, az igazi érdekesség azonban a sportfavágók összecsapása volt.
TELJES KÉPGALÉRIA A STIHL CSALÁDI NAPRÓL ÉS A STIHL TIMBERSPORTS NEMZETI BAJNOKSÁGRÓL >>> A versenyt végül negyedszer is a verhetetlen Juhász István nyerte meg, mögötte másodikként Strúbel József Dedi, harmadikként pedig Bozsó Zoltán végzett. A tavalyihoz hasonlóan Európa legjobbja, a cseh Martin Komarek is ott volt a megmérettetésen, amelyen természetesen ő volt a legeredményesebb. A kilenc versenyző között derékfájdalmai miatt nem állhatott rajthoz Bakó Norbert, a magyar csapat fiatal tehetsége. stihl_timbersports_2016_141 A négy versenyszámból álló első forduló után Gyapjas Norbert, Rittlinger Róbert, Bakó András, Bozsó Zoltán, Strúbel József és Juhász István jutott be a második fordulóba. A dobogósok ezzel egyébként be is kerültek a magyar válogatottba, amely ősszel csap össze a világ legjobb sportfavágóival. A nemzeti bajnokságon még ott volt, és nagyszerűen teljesített Ollé Péter, Pankotai Zoltán és Hamvasi Ferenc is. stihl_timbersports_2016_64 A rendezvényről hamarosan videóval jelentkezünk, amelyben a dobogósok nyilatkoznak is az Erdő-Mezőnek! Répás Tamás ifjúsági világbajnok fakitermelőnk az Erdő-Mezőnek a STIHL mai családi napján villáminterjút adott. A fiatal versenyző idén szeptemberben már a felnőttek között fog versenyezni. Az esélyekről, a felkészülésről és a nyomába lépő fiatalokról Biatorbágyon kérdeztük... (Erdő-Mező Online - www.erdo-mezo.hu) erdomezolike