Álláshirdetés – Arborétum vezetőt keres a NEFAG Zrt.

nefag_arboretumA NEFAG Zrt. felvételt hirdet arborétum vezető munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye:
A munkavégzés helyszíne a NEFAG Zrt. által kezelt Tiszaigari Arborétum

Feladatok:
– az Arborétum fenntartási és fejlesztési tevékenységének szervezése, irányítása,
– közreműködés az Arborétum arculatának kialakításában
– marketing tevékenység szervezése, ellátása
– szakmai vezetés, erdőpedagógiai programok szervezése bonyolítása
– vendégház / kulcsos ház/ üzemeltetése

Elvárások:
– felsőfokú,/kertészeti, erdészeti, biológus/ végzettség
– minimum 3 év szakmai tapasztalat,
– B kategóriás jogosítvány,
– megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
– szakmai önállóság,
– jó kommunikációs és együttműködési készség,
– Word, Excel készségszintű használata.

Előny:
– arborétum/kertészeti gyakorlat ,

Kínálunk:
– teljes munkaidő,
– versenyképes jövedelem,
– béren kívüli juttatások,
– stabil munkáltatói háttér
– folyamatos képzési lehetőség.

A szakmai önéletrajzot, motivációs levelet 2016. január 15.-ig elektronikus úton kérjük megküldeni a NEFAG Zrt. nefag@nefag.hu e.-mail címére, Dégi Zoltán vezérigazgató úr részére címezve.

(NEFAG Zrt.)

erdomezolike

Hozzászólások

hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?